Klinika

Sylwia Oczachowska-Szafkowska
dr n. med.

Dzięki jej pasji do medycyny estetycznej powstała nasza klinika. Ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

W 2005 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu medycyny w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Przez wiele lat była aktywnym pracownik naukowym i nauczycielem akademickim. Jest autorem publikacji naukowych i wystąpień na sympozjach i kongresach organizowanych przez towarzystwa naukowe. Od lat rozwija swoje zainteresowania związane z medycyna estetyczną. Jest absolwentką prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Od wielu lat uczestniczy w kursach, szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej i anty-aging - zarówno w kraju jak i zagranicą. Przez cały czas podąża za nowoczesnymi trendami w tej dziedzinie medycyny starając się, aby nasi pacjenci mieli dostęp do nowoczesnych i najskuteczniejszych metod leczenia. Jest kobietą, która od zawsze szczególne znaczenia przykładała do aspektów estetycznych otaczającego świata.

Robert Szafkowski
dr n. med.

Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem akademickim zdobytym w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Na tej uczelni uzyskał tytuł doktora nauk medycznych prowadząc badania nad problematyką otyłości.

W swoim rozwoju naukowym zdobył trzy specjalizacje lekarskie. Ostatnia z nich balneologia i medycyna fizykalna jest mu najbardziej bliska. W trakcie swojej kariery naukowej uczestniczył w licznych szkoleniach, zjazdach i kongresach w kraju i za granicą. Od lat jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Balneologii i Medycyny Fizykalnej. W latach 2014 -2022 pełnił funkcje konsultanta krajowego w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej.

Zajmuje się zastosowaniem laseroterapii, ultradźwięków i radiofrekwencji w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Ponadto wprowadza nowoczesne techniki medycyny regeneracyjnej u naszych pacjentów.

dr Joanna Wasiuta-Śniegowska
Specjalista położnictwa i ginekologii

Pani doktor jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. W 2016 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności o najnowsze techniki zabiegowe stosowane w ginekologii estetycznej celem dostarczania pacjentkom usług najlepszej jakości i odpowiednio dobranych do ich potrzeb i oczekiwań.
Szczególny obszar jej zainteresowań stanowi m. in. laseroterapia stosowana w nietrzymaniu moczu oraz rewitalizacji, nawilżeniu i obkurczeniu pochwy oraz małoinwazyjna ginekologia plastyczna.
Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ukończyła szkolenie z technik małoinwazyjnych stosowanych w ginekologii plastycznej- O!Shot, G-point!Shot, augmentacji warg sromowych kwasem hialuronowym, laserowej rewitalizacja okolic intymnych, regeneracji blizn oraz przyśpiesza procesów gojenia osoczem bogatopłytkowym. Pozwala to na kompleksową opiekę nad kobietą na każdym etapie życia oraz poprawę jakości życia intymnego pacjentek.
Posiada certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

dr Renata Paradowska
Specjalista dermatologii i wenerologii

Pani doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem i praktyką zawodową. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach dermatologicznych. W klinice zajmuje się leczeniem chorób skóry, ponadto wykonuje badania dermatoskopowe zmian skórnych kwalifikując je do zabiegów laserowych.

mgr Magdalena Kempińska
Kosmetolog oraz Trycholog

Magister kosmetologii oraz trycholog, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.
W klinice zajmuje się profilaktyką anti-aging, która ma na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się skóry. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii, laseroterapii, radiofrekwencji, pielęgnacji twarzy, trychologii a także zabiegi z zakresu modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Swoją wiedzę stara się cały czas poszerzać uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach praktycznych.

mgr Monika Wojciechowska
Kosmetolog

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Stopień magistra kosmetologii uzyskała w 2014 r. W roku 2019 ukończyła studia podyplomowe na kierunku podologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Zdobyta wiedzę z powodzeniem wykorzystuje w codziennej pracy, zapewniając komfort i bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zabiegów. W klinice specjalizuje się w laseroterapii, radiofrekwencji, zabiegach pielęgnacyjnych na twarz oraz zabiegach modelujących sylwetkę z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń.