Klinika

Sylwia Oczachowska-Szafkowska
dr n. med.

Dzięki jej pasji do medycyny estetycznej powstała nasza klinika. Ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

W 2005 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu medycyny w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Przez wiele lat była aktywnym pracownik naukowym i nauczycielem akademickim. Jest autorem publikacji naukowych i wystąpień na sympozjach i kongresach organizowanych przez towarzystwa naukowe. Od lat rozwija swoje zainteresowania związane z medycyna estetyczną. Jest absolwentką prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Od wielu lat uczestniczy w kursach, szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej i anty-aging - zarówno w kraju jak i zagranicą. Przez cały czas podąża za nowoczesnymi trendami w tej dziedzinie medycyny starając się, aby nasi pacjenci mieli dostęp do nowoczesnych i najskuteczniejszych metod leczenia. Jest kobietą, która od zawsze szczególne znaczenia przykładała do aspektów estetycznych otaczającego świata.

Robert Szafkowski
dr n. med.

Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem akademickim zdobytym w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Na tej uczelni uzyskał tytuł doktora nauk medycznych prowadząc badania nad problematyką otyłości.

W swoim rozwoju naukowym zdobył trzy specjalizacje lekarskie. Ostatnia z nich balneologia i medycyna fizykalna jest mu najbardziej bliska. W trakcie swojej kariery naukowej uczestniczył w licznych szkoleniach, zjazdach i kongresach w kraju i za granicą. Od lat jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Balneologii i Medycyny Fizykalnej. Od 2014 roku pełni funkcje konsultanta krajowego w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej.

Zajmuje się zastosowaniem laseroterapii, ultradźwięków i radiofrekwencji w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Ponadto wprowadza nowoczesne techniki medycyny regeneracyjnej u naszych pacjentów.

mgr Magdalena Kempińska
Kosmetolog oraz Trycholog

Magister kosmetologii oraz trycholog, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.
W klinice zajmuje się profilaktyką anti-aging, która ma na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się skóry. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii, laseroterapii, radiofrekwencji, pielęgnacji twarzy, trychologii a także zabiegi z zakresu modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Swoją wiedzę stara się cały czas poszerzać uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach praktycznych.

dr Renata Paradowska
Specjalista dermatologii i wenerologii

Pani doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem i praktyką zawodową. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach dermatologicznych. W klinice zajmuje się leczeniem chorób skóry, ponadto wykonuje badania dermatoskopowe zmian skórnych kwalifikując je do zabiegów laserowych.

Daria Torbowska
Dietetyk oraz psychodietetyk.

Ukończyła Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz SWPS w Sopocie. Prelegent ogólnopolskich konferencji. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na wielu kursach oraz szkoleniach z zakresu żywienia. W pracy w gabinecie wyznaje zasadę holistycznego podejścia do pacjenta. Zajmuje się dietoterapią nadwagi i otyłości, chorób autoimmunologicznych, chorób układu sercowo-naczyniowego oraz chorób nowotworowych. Dietetycznie prowadzi osoby dorosłe, dzieci oraz kobiety w ciąży. Prywatnie pasjonatka sportów i gotowania.